Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Noc Spadajacych Gwiazd 2022

Noc Spadajacych Gwiazd 2022 Czy spadająca gwiazda spełnia życzenia?

Naszą miejscowość odwiedzi Mobilne Planetarium Astro Arena! Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję dotknąć prawdziwej „spadającej gwiazdy”, polecieć w kosmos i bez względu na pogodę zobaczyć perseidy w planetarium. Z nami zwiedzisz odległe planety, mgławice, galaktyki i zakątki „Kolorowego Wszechświata”. Ponadto przewidujemy obserwacje astronomiczne przez profesjonalny teleskop- na żywo zobaczysz pierścienie Saturna czy pasma chmur Jowisza oraz jego księżyce. Poznasz gwiazdozbiory nocnego nieba a przy odrobinie szczęścia znajdziesz ten, który uchodzi za Twój znak zodiaku! Moc kosmicznych atrakcji gwarantowana!
Seanse astronomiczne na żywo „Kolorowy Wszechświat”:
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00
 
21:30-23:00 - obserwacje astronomiczne

Ognisko- zabierzcie kiełbaski
strefa gastronomiczna

Zachęcamy do zabrania koca, leżaka lub innego siedziska, żeby w wygodnej pozycji obserwować niebo.


Autor: Anna Mąka

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.