Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Festiwal Zalewajki 2022

Festiwal Zalewajki 2022 W dniu 13 sierpnia 2022 r. odbędzie się "Festiwal Zalewajki"
Festiwal Zalewajki to prawdziwa uczta kulinarna, która przypomni tradycyjny smak tej potrawy. Przed nami  gotowanie w plenerze oraz konkurs na najlepszą zalewajkę. Impreza odbędzie się w Ciągowicach przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Rozpoczęcie o godzinie 15:00. Podczas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji dla każdego, m.in.występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz konkursy.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie na najlepszą zalewajkę muszą wypełnić formularz i przesłać go na adres
cpp@lazy.pl lub złożyć dosobiście w Wydziale Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach, budynek KTS przy ul. Spółdzielczej 2, 42-450 Łazy do dn. 10.08.2022 r. (środa) do godz. 19:00.
Ilość miejsc uczestników konkursu jest ograniczona. O udziale w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównym organizatorem festiwalu jest Rada Sołecka Sołectwa Ciągowice, Koło Gospodyń Wiejskich w Ciągowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciągowicach


Regulamin_Festiwal Zalewajki 2022.docx

Formularz zgłoszeniowy 2022.docx

Autor: Magdalena Kizlich

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.