Wielkość Czcionki:

Kontrast:

Edukacja

Oświata

Na terenie gminy przedszkolną działalność wychowawczą prowadzą 2 przedszkola, znajdujące się w mieście Łazy oraz oddziały przedszkolne utworzone na terenie sołectw: Niegowonice, Chruszczobród, Wysoka, Ciągowice, Rokitno Szlacheckie i Grabowa. Ponadto w rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Łazy zostały wpisane: Klub Dziecięcy – Przyzakładowe Centrum Zabawy oraz Żłobek - „Przyzakładowe Centrum Zabawy” prowadzone przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Kluczach.

Szkolnictwo podstawowe jest reprezentowane przez 8 szkół podstawowych, z których 2 placówki znajdują się na terenie miasta Łazy, a pozostałe 6 w sołectwach.

 Szkoła ponadgimnazjalna to placówka zlokalizowana na terenie miasta Łazy: Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego.

Przedszkola

Szkoły podstawowe

Szkoła ponadgimnazjalna

plakat airly.jpg
Rozlicz PIT w Łazachw Łazach
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Facebook

  • OPIEKA WYTCHNIENIOWA -3.jpg
    rfil.JPG
  • Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
    W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.